آموزش تنظیمات نسخه ۴ تا ۸

آموزش تنظیمات نسخه 4 تا 8 سرور اختصاصی 


نکته: قبل از استفاده از سرویس های ما ابتدا اموزش رفع بلاک سایت را مشاهده کنید

مرحله اول : روی محیط آنتی ویروس خودتان کلید F5 را فشار دهید یا از هر روش متعارفی که می دانید وارد پنجره advanced setup شوید.

مرحله دوم: گزینه update را پیدا و کلیک کنید. به تصویر زیر توجه کنید:

آپدیت nod32

مرحله سوم: در تنظیمات بخش update ، مانند تصویر زیر گزینه edit از update server را کلیک کنید.

 

آپدیت nod32

نکته مهم در صورت فعال نبودن دکمه Edit

 

در صورتی که گزینه Edit برای شما وجود ندارد و یا غیر فعال است آموزش لینک زیر را کلیک کنید و مراحل را با دقت انجام دهید.

آموزش فعال کردن EDIT نسخه 5 تا 8

نکته مهم: در صورتی که نمی خواهید مرحله فعال کردن edit را انجام دهید آنتی ویروس خود را پاک کنید و انتی ویروس سایت ما را دانلود کنید بعد از دانلود در همان ابتدای نصب تیک download last version را بردارید.

این نسخه به صورت پیشفرض گزینه Edit آن فعال می باشد.

مرحله چهارم: . آدرس سرور را که به شما پیامک داده شده را در این بخش وارد کنید ( این آدرس همچنین برای شما در قسمت توضیحات ایمیل شده است )

توجه مهم: در آدرس سرور هیچ خط فاصله ( دکمه space کیبورد ) را نزنید (بدون هیچ کارکتر و یا خط فاصله کمتر یا بیشتر همان آدرس را وارد کنید)

آپدیت nod32

 

مرحله پنجم و آخرین مرحله: سروری را که وارد کرده اید انتخاب نمایید ( از بخش update server آن را انتخاب کنید) ( از حالت choose automatically بر روی سرور ما قرار دهید، سپس نام کاربری و رمز عبوری را که خرید نموده اید در این بخش وارد نمایید.اکنون رو ok کلیک کنید

آپدیت nod32

 

نکته: به منظور اختلال ایجاد نشدن در آپدیت سرور رعایت دو بخش زیر ضروری است ۱- با زدن دکمه F5 و وارد شدن به بخش Advanced Setup و در مسیر Update –> Settings –> Setup و در تب Setup گزینه HTTP Proxy بر روی گزینه اول مانند تصویر زیر باشد.

آپدیت nod32

نکته : با وارد شدن به بخش “setup” شده با زدن دکمه F5 در صفحه کلید به بخش “proxy server” وارد شده و مانند عکس زیر تیک “use proxy server” را بردارید

آپدیت nod32

آپدیت nod32

  شما می توانید با مراجعه به بخش update در صورت وجود آپدیت نرم افزار خود را به روز رسانی نمایید.